Aukce uměleckých děl
__________________________________________________________________________________
AUKCE BYLA UKONČENA,
Výtěžek 11.700 Kč
NEVYDRAŽENÁ DÍLA BYLA PŘEDÁNA K DALŠÍMU ŘEŠENÍ.
Nabízená díla byla vystavována v Galerii Spolku.
Jejich autoři své práce pro účel aukce bezúplatně Spolku věnovali.
Výtěžek aukce výtvarných děl bude věnován Malostranské základní škole,
která od počátku války pomáhá vzdělávat ukrajinské děti.
Prostředky tak budou použity na náklady spojené s jejich integrací a sociálním začleněním
mezi české děti.
Díla, která byla dražena v aukci
Číslo, Název
202201, Zlaté mimikry
Kristína Küblbecková
strukturální kresba na smirkovém papíře, 29 x 23 cm
vyvolávací cena 2.000 Kč
ZAKOUPENO.
202202, Veselá stěna
Jiří Kučera
fotografie, 90 x 60 cm
vyvolávací cena 1.000 Kč
202203, Koně
Jiřina Borkovcová
kresba na kartonu, 34 x 24 cm
vyvolávací cena 2.000 Kč
202204, Pivnice U hrocha
Stanislav Tůma
zarámovaná fotografie, 19 x 32 cm
vyvolávací cena 5.000 Kč
202205, Portál
Petula Heinriche
zarámovaná fotografie, 40 x 27 cm
(Portál kostela v Kuklově / Portal der Kirche in Kugelweit)
vyvolávací cena 2.000 Kč
202206, Sbírka 2
Jan Švankmajer
originál litografie, 70 x 50 cm
vyvolávací cena 5.000 Kč
ZAKOUPENO.
202207, Ruce
Marek Bouda
fotografie, 39 cm x 29,5cm, neadjustovaná
vyvolávací cena 2.000 Kč
ZAKOUPENO.
202208, Nový Svět
Helena Zahrádecká
Fotografie v rámu A3, 29,7 42 cm
vyvolávací cena 2.000 Kč
ZAKOUPENO.
Těšíme se, že společně pomůžeme dobré věci.
O výsledné částce bude uvedena informace na webových stránkách a FB Spolku.
Srdečně děkujeme za Vaši účast.
SOPMSH
Malostranské nám. 27
Praha 1 – Malá Strana
118 00
http://www.facebook.com/SOPMSH