Jdi na obsah Jdi na menu

Aukce uměleckých děl

10. 5. 2022

__________________________________________________________________________________

AUKCE BYLA UKONČENA,
Výtěžek 11.700 Kč
NEVYDRAŽENÁ DÍLA BYLA PŘEDÁNA K DALŠÍMU ŘEŠENÍ.

Nabízená díla byla vystavována v Galerii Spolku.
Jejich autoři své práce pro účel aukce bezúplatně
Spolku věnovali.

cf15e3ed-cb8d-42ff-bc79-2e8a18d156b5.jpg

Výtěžek aukce výtvarných děl bude věnován Malostranské základní škole,
která od počátku
války pomáhá vzdělávat ukrajinské děti.
Prostředky tak budou použity na
náklady spojené s jejich integrací a sociálním začleněním
mezi české děti.

Díla, která byla dražena v aukci

Číslo, Název

202201, Zlaté mimikry

Kristína Küblbecková, Zlaté mimikry

Kristína Küblbecková
strukturální kresba na smirkovém papíře, 29 x 23 cm
vyvolávací cena 2.000 Kč

ZAKOUPENO.

202202, Veselá stěna

Jiří Kučera, Veselá stěna

Jiří Kučera
fotografie, 90 x 60 cm
vyvolávací cena 1.000 Kč

202203, Koně

Jiřina Borkovcová, Koně

Jiřina Borkovcová
kresba na kartonu, 34 x 24 cm
vyvolávací cena 2.000 Kč

202204, Pivnice U hrocha

Stanislav Tůma, Pivnice U hrocha

Stanislav Tůma
zarámovaná fotografie, 19 x 32 cm
vyvolávací cena 5.000 Kč

202205, Portál

Petula Heinriche, Portál

Petula Heinriche
zarámovaná fotografie, 40 x 27 cm
(Portál kostela v Kuklově / Portal der Kirche in Kugelweit)
vyvolávací cena 2.000 Kč

202206, Sbírka 2

Jan Švankmajer, Sbírka 2

Jan Švankmajer
originál litografie, 70 x 50 cm
vyvolávací cena 5.000 Kč

ZAKOUPENO.

202207, Ruce

Marek Bouda, Ruce

Marek Bouda
fotografie, 39 cm x 29,5cm, neadjustovaná
vyvolávací cena 2.000 Kč

ZAKOUPENO.

202208, Nový Svět

Helena Zahrádecká, Nový Svět

Helena Zahrádecká
Fotografie v rámu A3, 29,7 42 cm
vyvolávací cena 2.000 Kč

ZAKOUPENO.

Těšíme se, že společně pomůžeme dobré věci.

O výsledné částce bude uvedena informace na webových stránkách a FB Spolku.

Srdečně děkujeme za Vaši účast.

SOPMSH
Malostranské nám. 27
Praha 1 – Malá Strana
118 00

sopmsh@seznam.cz

https://sopmsh.estranky.cz/

http://www.facebook.com/SOPMSH